Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bordo Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı

Tek renk yazmalarda iğne oyası modellerinde çok kullanılıyor. Tek renk yazmalar çeyizler için günlük kullanım için tercih ediliyor. Bugün bordo yazmaya iğne oyası örneği yapılışı hazırladık. Aynı modeli farklı yazmalarda, desenli yazmalarda da kullanabilirsiniz. Harika bir örnek. Desenli yazmalarda gördüğümüz modeli tek renk yazmalara, tek renk yazmalarda gördüğümüz modeli desenli yazmalara uygulayabiliriz. Eminim sizin ellerinizden çıkan oyalar her zaman çok güzel olacaktır. İğne oyası yazma modelleri için tek renk yazmalarda kullanacağımız 1 – 2 örneğe değinelim daha sonra yeni modelimizin tarifine geçelim. Düz yeşil yazma iğne oyası modelleri yine farklı renklerde de uygulanabilecek bir örnek. Mor yazmaya iğne oyası çok zarif bir model. Daha fazla iğne oyası örneklerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni örneğimiz olan bordo tülbente iğne oyası tarifine.

Bordo Düz Yazmaya İğne Oyası Yapımı

Çeşitli iğne oyası tekniklerinden çok kullanılan modellerin bir arada kullanılarak yapılmış çok güzel bir örneği. İğne oyası sık iğne, iğne oyası pırpır, iğne oyası yaprak yapımı gibi tekniklerin kullanıldığı bir model. İğne oyası yapılışında bu teknikler çok kullanılıyor. Çeşit çeşit oyalar yapılıyor. Sizde bu oyaları farklı oyalarda da kullanabilirsiniz. Bordo yazmaya iğne oyası örneği yapılışı için kenarına aşağıdaki gibi örnek kullanacağız. Siz sevdiğiniz su örneklerini kullanabilirsiniz.

Bordo Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı

Aynı kenar örneğini kullanarak farklı çiçekleri de kullanabilirsiniz. Dağlı modeller kullanabilirsiniz. İğne oyası file işinden zarif kolay modelleri seçebilirsiniz.

Bordo Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Bordo yazmaya kullandığımı iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok hoş bir model. Bordo renk ile uyumlu farklı renklerle de yapabilirsiniz. Modeli farklı yazmalarda da kullanabilirsiniz. Hemen yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler