Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Laleli İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yazmalarda kullanacağınız laleli iğne oyası örneği. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Lalelin boyutlarını isterseniz küçültebilirsiniz. İğne oyası yaprak yanına lale yaparak kullanabilirsiniz. Tek yaprak yanına yan yana 2 lale çok güzel olacaktır. İkiz lale iğne oyası olarak kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri yazmalarda hiç vazgeçmeden kullanacağımız el işi örneklerinden. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma örneği, yeni model iğne oyası gibi birçok tarifi var. Şimdi o modeller arasına laleli iğne oyası ekliyoruz. Hemen yapılışına geçelim.

Laleli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden çok zarif bir örnek. Laleli iğne oyası çok seveceğiniz sizlere çok sipariş aldıracak modellerden. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlularda kullanabilirsiniz. Havlularda dağlarla birlikte veya çeşitli yapraklarla birlikte yapabilirsiniz. Laleleri aynı kullanıp yapraklarda değişiklikler yapabilirsiniz. İğne oyası zürafalarla yapılan bir model. İlk defa iğne oyası yapacaksanız daha önceki paylaşımlarımız arasında iğne oyası tekniklerini bulabilirsiniz. İğne oyası tekniklerini çalıştıktan sonra laleli iğne oyasını rahatlıkla yapabilirsiniz. İğne oyasını ilk defa yaptığınızda bolca zürafa çalışmalısınız. Zürafalarınız ne kadar düzgünse oyalarınız o kadar güzel olacaktır.

Laleli İğne Oyası

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Sizin ellerinizden çıktığında çok daha güzel olacaktır. Laleli iğne oyası nasıl yapılıyor şimdi detayları ile videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler