Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Yazma İğne Oyaları

İğne oyası modellerinden yine çok hoşunuza gidecek bir örnek tarifi hazırladık. Tek renk yazma iğne oyalarından. Son zamanlarda çok tercih ediliyor. Düz renk yazmaları çok kullanır olduk. Yada deseni çok az oluyor. Sade yazmaları seçiyoruz. Kenarına zarif oyalardan yapıyoruz. İğne oyaları yazma modelleri sade yazmaların kenarına istediğimiz renk oyaları yapıyoruz. Siyah yazmaya her renk oluyor mesela. Beyaz yazmaya da. Kahve tonlarında yapılmış bir oyanın tarifini izleyeceğiz birazdan. Modeldeki aynı renkleri seçebilirsiniz. Veya daha canlı renkler seçebilirsiniz. Canlı renklerle daha güzel olacak sanki. Renk sade soluk bir renk kenarında zıt canlı renkler kullanırsak daha gösterişli olur. Maviler, pembeler, sarılar kullanabilirsiniz. İğne oyası yapılışı ve örneğinde her renk yazma, her renk ip kullanabilirsiniz. Sarı yazmaya iğne oyası yapılışı çiçekli çok güzel bir model. Beğenerek işleyeceğiniz tariflerden. Hazırsanız şimdi düz yazma iğne oyası modellerinden güzel bir örneğin tarifine geçelim.

Kahverengi Yazmaya İğne Oyası

Kahve rengi yazmaya uygun sonbahar renklerinde yapılmış çok hoş bir oyayla devam ediyoruz. Bugün farklı renklerle, farklı yazmalara da uygulayacağımız düğümlerle yapılmış zarif bir örnek hazırladık. Yazmalarda sıralı iğne oyası modellerini kullanmayı seviyorsanız bu örneği kaçırmayın.

Tek Renk Yazma İğne Oyaları

1 sıra piramitlerden, 1 sıra çiçeklerden oluşan harika bir örnek. Bu modelin tarifi için hemen altta videoyu izlemek yeterli. Sonrasında yazmamızı, iplerimizi hazırlayıp tek renk yazma iğne oyalarını yapabiliriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler