Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

İğne oyası modellerinden yazmalarınıza çok yakışacak şıkır şıkır bayram şekeri gibi bir model. İğne oyası keloğlan modellerinden bir çeşit. İğne oyası tek renk yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Modelde turkuaz renkli yazmaya uyarlanmış. İğne oyası örneklerinde son zamanlarda tek renk yazmalar çok tercih ediliyor. Bizde elimizden geldiğince tek renk yazma iğne oyalarına da yer vermeye çalışıyoruz. Siyah tülbent iğne oyaları, düz yeşil yazma iğne oyası modelleri, mor yazma iğne oyası modelleri gibi her renge değinmeye çalışıyoruz. Aslında iğne oyalarında beğendiğiniz modelleri tek renk yazmalara da desenli yazmalara da uyarlayabilirsiniz. Desenli yazmalarda renk seçmek kolay oluyor. Yazma içinde bulunan renklerden hemen iplerimizin rengini belirleyebiliyoruz. Ama tek renk yazmalarda bu biraz sorun olabilir. Tek renk yazmalara renk seçimi yaparken uyumlu yada zıt renkleri seçebilirsiniz. Nette renk uyumları araştırarak kolaylıkla iplerinizi belirleyebilirsiniz. Çok fazla renk seçmeye gerek yok.  2 – 3 renk olsa yeterli olur. Çok renk karışık oluyor ve göz yoruyor. İğne oyası modelleri anlatımlı örnekte renk seçimleri çok güzel olmuş. Seçtiğimiz renkler yazmalarımızda kullandığımız oyaları daha gösterişli ve şık hale dönüştürecektir.

Mavi İğne Oyası Modelleri

Her renk yazmanızda kullanacağınız çok güzel bir örnek. Tek renk veya desenli hiç fark etmez. Hatta iğne oyası mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız iğne oyası modelleri anlatımlı örnek zarif ve her yerde kullanılabilecek bir örnek.

İğne Oyası Modelleri Anlatımlı 1

İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

Model çok güzel duruyor değil mi. Keloğlan yaparken o tepecikleri muntazam, hepsinin aynı boyda olmasına dikkat edelim. İşte bu güzel modelin detaylı yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler