Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyaları Anlatımlı

İğne oyası modellerinden yazmaya uyarlayacağımız dilersek iğne oyası havlularda, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanacağımız şahane bir modelin yapılışını hazırladık. İğne oyaları anlatımlı videoda. Kolay iğne oyası modelleri yeni başlayanlar için hazırlamıştık. Bugün paylaşacağımız model ağır örneklerden. İlk defa iğne oyası örnekleri yapacaklar için zor gelebilir. İğne oyası kar tanesi modelini andıran, yıldız çiçeğini andıran zarif bir örneklerden. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanılabilir. Beyaz yazmaya, siyah yazmaya, desenli yazmalara veya tek renk yazmalara yapacağımız, yaptığımızda da çok yakışacak örneklerden sadece bir tanesi. Daha fazlası için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyaları anlatımlı modeli inceleme zamanı.

İğne Oyası Ağır Modeller Yapılışı

İğne oyalarından ağır örnek. Önce motifimizi yapıyoruz. Daha sonra yazmaya, havluya veya diğer kumaşlar üzerine ekliyoruz. Model çok güzel. Büyük motiflerden. Dağlarla birlikte havlulara, namaz örtülerine çok yakışır. Böylece bir modelden farklı tasarımlar oluşturabiliriz. Modeli tek renk yaparak mesela beyaz kar tanesine dönüştürebiliriz. Kristal desenli harika kar taneli örnek olur.

İğne Oyaları Anlatımlı 2

İğne Oyaları Anlatımlı 1

Model oldukça hoş. Çeyizler için özellikle ağır örnekler seçiyoruz. Tam çeyizlik yapılacak, seçilecek örnek. İğne oyalarını yapmak çok keyifli. Eğer sizde yeni yapmaya başladıysanız yepyeni güzel bir hobi edinmiş olacak oyalarınızı keyifle yapacaksınız. Böylelikle yaptığınız oyalardan satış yapabilir mesela ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. İlk olarak iğne oyaları anlatımlı modelimiz bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdiyse yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler