Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma İğne Oyası Yapılışı Video

Ayşe’nin iğne oyaları yeni modelleri ile devam ediyoruz. Sırada tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda severek yapacağınız oyalardan biri var. Yazma iğne oyası yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Desensiz düz yazmalarda çok güzel duracak bir örnek. Bebe mavisi, mor, siyah, beyaz, desenli, çiçekli tüm yazmalara yapabilirsiniz. Uyumlu renklerle veya zıt renklerle oyayı yapabilirsiniz. Yazmalarda uygulayacağımız çok güzel örneklerimiz var. İğne oyası modellerinden tüm örnekleri inceleyerek kendinize harika modeller yapabilirsiniz. Desenli yazmalarda beğendiklerinizi tek renk yazmalara uygulayabilirsiniz. Düzlerde beğendiklerinizi desenli yazmalarda uygulayabilirsiniz. Çiçekli iğne oyaları yapılışı en çok yapılan modellerden. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modellerden beğendiklerinizi mutfak havluları içinde kullanabilirsiniz. Biraz daha büyük, enli modelleri büyük havlularda kullanabilirsiniz. Yazma iğne oyası yapılış videodan izleyelim ve yazmalarımıza, havlularımıza ve çeşitli kumaş kenarlarında uygulayalım.

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

Yeni çok güzel, çok hoş bir örnek. Severek yapacağınız modellerden. Satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir örnek. Yazmalarda, küçük havlularda kullanabilirsiniz. Çiçeğin orta kısmındaki pırpırların oraya isterseniz inci, boncuk dikebilirsiniz. Çeşitli iğne oyası yaprak modelleri ile iğne oyası dağlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Yazma İğne Oyası Yapılışı Video 1

Çok güzel duruyor değil mi. Bu iki renk arasına birde krem rengi ekleyebilirsiniz. Şahane olacaktır. Ortasının pırpırlarını mavi yapabilirsiniz. Yada yazmanıza göre belirleyebilirsiniz. Hadi gelin şimdi yazma iğne oyası yapılışı videodan izleyelim ve uygulamaya geçelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler