Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örnekleri Tülbent

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Üzüm salkımını andıran Ayşen’in iğne oyası modellerinden. Yeni iğne oyası örnekleri tülbent kenarlarına yapabilirsiniz. Yeni iğne oyalarından 1001 çeşit iğne oyası modellerinden bahsediyoruz sizlere. Hepimizin rahatça yapması için videolu anlatımlar hazırlıyoruz. Güzel modellerin güzel anlatımlı videoları bulup sizler için hazırlıyoruz. Yeni iğne oyası örnekleri tülbentler için birçok tarif var. Mesela yapraklı iğne oyası yapılışı yeni ve güzel bir model. İğne oyaları videolarını takip ederek her modeli yapabilirsiniz. Çileği andıran, üzümü andıran güzel modelin tarifine geçelim. Ve yapılışını videolu olarak izleyelim.

İğne Oyası Tülbent Kenarı

Tülbent kenarlarına, havlu kenarlarına, namaz örtüsü kenarlarına yapabileceğiniz bir örnek. İğne oyası fular modellerinde ve iğne oyası tespih süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Daha küçük yaparak iğne oyası takı modellerinde de kullanabilirsiniz. Bunlar benim aklıma gelen fikirler. Sizinde aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Örnekleri Tülbent

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Yapraklar dışında farklı iğne oyası dağ çeşitleri ile de kullanabilirsiniz. Dağların arasına yapabilirsiniz. Kenar bordür kısmı aynı rengin koyu tonu ile yapabilirsiniz. Veya aynı renk ile de yapabilirsiniz. Yeni iğne oyası örnekleri tülbent modellerinde çok güzel duracak bir model. Yapılışını videolu olarak Ayşen’in iğne oyaları kanalı hazırlamış. Şimdi bizde izleyelim ve yazmalarımızda veya diğer kumaş kenarlarında kullanabiliriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler