Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Organze Kurdeleden İğne Oyası Modelleri

Şahane, yepyeni bir oya daha. Organze kurdeleden iğne oyası modelleri. Yazmalarımız, havlularımız renk renk çiçek açacak. İğne oyası modellerinde kurdeleleri de sıkça kullanıyoruz. Daha önce yapılışını paylaştığımız kurdeleli modeller mevcut. Organze kurdele ile havlu kenarı yapımı basit ve gösterişli bir model. Yazmalar içinde yapabilirsiniz. Muska oyası yapılışı da var. Oda şık duran modellerden. İğne oyası kurdele fiyonk yapılışı da zarif örneklerden. Daha fazla model için her zaman olduğu gibi mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi organze kurdeleden renk renk yapacağınız iğne oyaları ile birleştirilmiş güzel bir örnek. Bu güzel çiçeği havlu kenarı süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Çanta süslemelerinde de. Kurdele tespih yapımında da kullanılabilir diye düşünüyorum. İğne oyası fular yaptığınızda fuların uç kısımları için bile kullanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Hafif yazma oyaları yapıp köşelere bu çiçekleri ekleyebilirsiniz. Hazırsanız yapılışına geçelim mi.

Yeni Kurdele Oyaları

Organze kurdeleden iğne oyası modelleri videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Çok zarif bir oya. Bu oyanın yapılışını bizlerle paylaşan Ayşe Hanıma teşekkür ediyoruz. Bizlerle güzel birçok oyanın yapılışını paylaşıyor. Daha kolay yapabilmemiz içinde hepsine video çekiyor. İğne oyasına yeni başlayanlar, yepyeni oya modelleri arayanlar videoları izleyerek öğreniyor ve yapıyor.

Organze Kurdeleden İğne Oyası Modelleri

Organze Kurdeleden İğne Oyası Modelleri 1

Oya çok güzel. Yapılışını hemen altta bulunan videodan ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Yaptığınız oyaları bizimle paylaşabilirsiniz. İşte tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler