Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Organze Kurdele ile Havlu Kenarı Yapımı

Organze kurdele birçok elişi örneklerinde yardımcı bir seçenek oluyor. Şimdide iğne oyası tekniği ile havlu kenarı yapımı için kullanacağız. Arkadaşımız Beyaz İlmek videolu olarak bizlere sunuyor. Kafanıza takılan sorular olursa video yorum kısmına yazabilirsiniz, Beyaz İlmek hepsini içtenlikle cevaplayacaktır. Ayrıca bu iğne oyası örneği daha önce organze kurdele kullanmış arkadaşlar için oldukça kolay olacaktır. Kurdele nakışı da denebilir mi tam bilmiyorum ama yine de sayılabilir :)

Sitemizde havlu kenarı modelleri için birçok içerik bulunmaktadır. Bunları size videolu olarak sunmaya çalışıyoruz. Biz bilmediğimiz için iğne oyasını Beyaz İlmek sağolsun tüm desteğini gösteriyor bizlere. Umarım bu anlaşılır videolar ile sizlere yardımcı olabiliriz.

Organze kurdele havlu kenarına çok güzel yakışmakta. Yazma, yemeniler üzerinde çok hoş olmayabilir fakat tabiki güzel örneklerde vardır. Seçim bu noktada sizin. Organze kurdeleyi google yardımı ile internette rahatlıkla bulabilirsiniz. Fakat alırken dikkat edin çok çabuk bozulan çin malı ürünlerden kaçının. Sonra bütün emekler boşa gidiyor. Çeyizlerin vazgeçilmezi havlu kenarı örneğinde başarılar dilerim :)

Havlu Kenarı Organze Kurdele Örneği Yapımı

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler