Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Badem Modeli

İğne oyası yama ve iğne oyası havlu kenarlarında çok kullanılan ve çok zarif duran bir örnek. İğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası badem modeli, iğne oyası çilek modeli olarak geçiyor ismi. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Altta yaptığınız fıstıkların boyunu ve sayısını ayarlayarak iğne oyası badem modelini boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Örnek bezlerinde mutlaka yerini almalı ve en az bir yazmaya yapılmalı. Tek renk, iki renkle de harika olacaktır. Alt bademli kısımlara dilerseniz boncuk da ekleyebilirsiniz. Badem renklerini yazmada bulunan renklere göre belirleyebilirsiniz. Arasına birde krem rengi katarsanız çok daha güzel olacaktır.

İğne Oyası Badem Nasıl Yapılır?

Namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Uygun renklerle çok güzel duracaktır. Takım olarak havlu yapabilirsiniz. Alt kısmını iğne oyası bacak modelini yapıp üstüne iğne oyası badem modelini koyabilirsiniz. Yazmalarda gerek olmayabilir bacak modeline. Direk yazma üzerine yapabilirsiniz. Araya çim modeli diğer bir adı ile kuyumcu kafesi yine diğer bir adı ile testere dişi modeli koyup üzerine bademleri yapabilirsiniz. Yazmalarda biraz daha küçük. Namaz ve havlularda boyutlarını biraz daha büyük yapabilirsiniz. Yazmalarda büyük motifler çok hoş durmayacaktır.

İğne Oyası Badem Modeli

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok zarif değil mi. Sizde istediğiniz yerde istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler