Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pullu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden pullarla yapılmış çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Tek sıra iğne oyalarına, kolay iğne oyalarına pul veya boncuk ekleyerek çok daha şık hale çevirebilirsiniz. Çeyizlerde veya günlük hayatta kullanacağımız çok güzel oyalardan bahsettik. Çeşitli boncuklarla oyalar yaptık. Boru boncuklar, kum boncuklar, tahta boncuklarla en güzel iğne oyalarını yapmıştık. Mesela videolu pullu iğne oyası nasıl yapılır detaylarıyla anlattığımız modellerden. Gül boncuklarla ve iğne oyası kaya modelleriyle yaptığımız oyadan bahsedelim. Detaylara yeni boncuklu iğne oyalarından ulaşabilirsiniz. Büyük boncukları sararak çok güzel oyalar da yaptık. İğne oyası havlu kenarları yaptık. İğne oyası kiraz modeli yaptık. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız iğne oyası kiraz modeli yapılışı videosundan ulaşabilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modelleri ve yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi pullu iğne oyası yapılışını izleyelim.

Pullu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Sıralı iğne oyası modellerine pul eklenerek yapılmış çok hoş bir oyadan bahsedeceğiz. Pullu iğne oyası yapılışı. Pul yerine kum boncuklar, tahta boncuklar ekleyebilirsiniz. Pul veya boncuk yerine pırpırlar yapıp bırakabilirsiniz. 3 tane yan yana pırpır yakışacaktır. Pullu iğne oyası tek renk yazmalarınıza, desenli yazmalarınıza çok yakışacak. Hatta mutfak iğne oyası havlu modellerine de çok yakışacaktır.

Pullu İğne Oyası Yapılışı

Pullu İğne Oyası Yapılışı 1

Pullu iğne oyası yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Harika değil mi. Hemen yapmak isterseniz videolu yapılışı altta yer alıyor. Hadi izleyelim yazmalarımız için veya farklı kenar oyalarında kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler