Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Zarif ve şık. Yeni modelleri iğne oyası yazma ve havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Her yaprağı renk renk, iki yaprağı aynı renk, ortadaki yaprağı krem renk olarak yapabilirsiniz. Veya modelde olduğu gibi tek renk olarak yapabilirsiniz. Karışık bir yazma kenarına yapacaksanız tek renk olarak yapmanızı önerebilirim. Veya ortada krem rengi olacak şekilde yapabilirsiniz. Krem rengi eklediğimizde modeli ortaya çıkartıyor. Birçok modelinizde krem rengini kullanabilirsiniz. Çok renkli yapınca oyaları sanki modeli göstermiyor gibi.

İğne oyası öğrenmek istiyorum, iğne oyası nasıl yapılır diyorsanız yeni başlıyorsanız daha önce sizlerle paylaştığımız ve çok beğenilen videomuzu izleyebilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir öğrendikten sonra her modeli yapabilirsiniz. İğne oyası yaprak çeşitleri, iğne oyası dağ çeşitleri, kolay, ağır her modeli yapabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri

İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı 2

İğne oyası yazmalarınızda çok şık, çok zarif duracak bir model. Yazmanın içinde bulunan renklerden veya zıt, birbirini tamamlayacak renklerle harika duracaktır. Genelde yazmalar için içinde bulunan desenlerden oyaların rengi seçilir. Tek renk yazmalar için ise zıt renkler veya birbirini tamamlayacak renkler seçiliyor. İğne oyası mutfak havluları içinde mu modeli kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel duracaktır. Bu oyanın nasıl yapıldığını videolu olarak izleyeceğiz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler