Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay ve Çok Gösterişli İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası yazma modelleriniz için kullanabileceğiniz harika bir oya hazırladık. Kolay ve çok gösterişli iğne oyası modeli yapılışı. Tarifi videolu. İğne oyası modellerini sizlere hep videolu olarak hazırlıyoruz. Herkes tarafından kolaylıkla anlaşılabilmesi için. İğne oyası teknikleri nelerdir kavradıktan sonra her modeli çıkartabilirsiniz. Sizlere bu teknikleri anlatan güzel bir video hazırlamıştık. İğne oyasına yeni başlayanlardan iseniz bu video ile teknikleri öğrenebilirsiniz. Temel teknikleri anlatan güzel bir video olmuştu. Tabi tüm tekniklerin yapılışı yok. Sizlere en kısa zamanda tüm teknikleri anlattığımız güzel bir video hazırlayacağız. Bu teknikleri öğrendikten sonra tüm iğne oyası örneklerini yapabilirsiniz. Havlu kenarı iğne oyaları, yazmalar için oyaları kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri Kolay Anlatımlı

Kolay ve çok gösterişli iğne oyası modeli yapılışını videodan takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İpek iplerle veya floş iplerle yazmanızın, havlunuzun içinde bulunduğu renklerle zarif oyayı yapabilirsiniz. İlk defa yapacaksanız önce floş iplerle örnek bezine çıkartabilirsiniz. İğne oyası üzerinde biraz daha profesyonelleştikten sonra ipek iplere geçiş yapabilirsiniz.

Kolay ve Çok Gösterişli İğne Oyası Modeli Yapılışı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel 5 yapraklı bir model. Yazmalarınıza kök olarak yeşili tercih edip ve yapraklardan daha canlı renkleri tercih ettiğinizde model eminim harika duracaktır. Şimdi kolay ve çok gösterişli iğne oyası modeli yapılışının detaylı tarifine geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler