Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Firkete İğne Oyası Yapılışı

Yepyeni iğne oyası modellerinden firketeli bir örnek. Firkete iğne oyası yapımı ile yeni bir tasarım. Boncuklu iğne oyası modellerini sevenler için harika bir tasarım. İğne oyası anlatımlı modeller arasına yepyeni bir tasarım daha ekliyoruz. Çeyizler için çok çok güzel bir model. Hemen yapmaya, örnek bezlerine çıkartmaya başlayabilirsiniz. Şimdi yapmayacak olsanız bile elinizde olması gereken modellerden. İğne oyası örnekleri bizlere çok sorulduğu için yazılarımızda sık sık yer veriyoruz. Her yeni çıkan modeli tabi ki paylaşamıyoruz ama elimizden geldiğince her modele yer vermeye çalışıyoruz. Her gün yepyeni tasarım modeller ortaya çıkıyor. Her biri  o kadar güzel ki. Herkes keyifle çeyizleri için yapıyor. İğne oyaları yapıp satan birçok arkadaşımız var. Onlar için de yepyeni modelleri yapmak oldukça keyifli. Yeni modeller sayesinde birçok arkadaşımızın satışı arttı. Birazdan paylaşacağımız model enli bir model. Ağır örnekleri sevenler için, enli modelleri sevenler için ideal. Modelin yapılışında kullanılan incili çiçeği farklı desenlerle de birleştirebilirsiniz. Bu hali ile çok güzel tabi ki ama iğne oyası dağ çeşitleri arasına da çok güzel olur. Yine çiçeğin arasında kullanılan yaprakları da farklı yerlerde kullanabilirsiniz.

İncili Firkete İğne Oyası Yapılışı

Firkete İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Firkete ile yapılan güzel oyamızı yaparken inci kullanıyoruz. Dilerseniz farklı boncuklar da kullanabilirsiniz. Boncuksuz olarak da yapabilirsiniz. İncili firkete iğne oyası yapılışı için çatal iğnenin uçlarını keserek kendinize firkete yapabilirsiniz.

İncili Firkete İğne Oyası Yapılışı 1

Oya çok güzel görünüyor. Ve çok zarif. Hemen yapmaya başlayacaklar için, kaydedip sonra yapacaklar için video yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler