Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Modelleri

Çiçekli yeni iğne oyası modelleri ile iğne oyası derslerimize devam ediyoruz. Çok güzel, zarif bir örnek. İğne oyası yazma modelleri için, iğne oyası mutfak havlusu örnekleri için uygulayabilirsiniz. Tarifini birazdan sizlere videolu olarak vereceğiz. Onun öncesinde sizlere birçok videolu anlatımlı iğne oyalarından bahsedelim. İlk defa iğne oyaları yapacaksanız yeni öğrenenler için kolay iğne oyası modelleri ile işe başlayabilirsiniz. Sonrasında laleli iğne oyası modelleri ile devam edebilirsiniz. Havlu ve yazmalarınız için yapabilirsiniz. Değişik iğne oyası havlu kenarı örnekleri arıyorsanız tek adres mimuu.com. Yeni çıkan modelleri videolu anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri 1

İğne Oyası Modelleri Kolay Anlatımlı

Yeni iğne oyası modelleri tarifi kolay ve zarif bir örnek. İğne oyasını ilk yapmaya başladığımda buna benzer bir model yapmıştım. Çiçekler farklıydı biraz. Yapraklar aynı. Bu modeli yaparken iğne oyası yaprak yapımını da görmüş oluyoruz. Bu yaprağı farklı çiçeklerle, farklı modellerin yapılışında da kullanabilirsiniz. Fıstıklırdan oluşan 2 renkli güzel bir çiçek yapıyoruz. Yaprağı yaparken büyüklüğünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çiçeklerin renklerini de havlulun veya yazmanın içinde bulunan renklerden yapabilirsiniz. Renkleri uygulamak istediğiniz kumaşın renklerine, desenlerine göre belirleyebilirsiniz.

Çiçekleri yukarıdaki gibi birçok iğne oyası tekniğiyle kullanabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan yeni model olan çiçekli örneğin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler