Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Değişik iğne oyası havlu kenarı örneklerini yazmalarınız için de uygulayabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Ve tüm ayrıntıları ile videoda anlatılmakta. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Bu model simli iplerle de çok güzel olur diye düşünüyorum. Bu güzel modelde iğne oyası dağ çeşitlerinden güzel bir örnek ve iğne oyası çiçek modellerinden zarif bir örnek. İkisi birleşerek çok şık bir oyayı meydana getirmişler. Sizde ayrı ayrı beğendiğiniz modelleri bu şekilde bir araya getirebilirsiniz. Dilerseniz bu örneği iğne oyası küçük havlu örnekleri içinde yapabilirsiniz. Dağı yaparken küçük havlu için uygun ebatlarda yaparak tamamlayabilirsiniz. Örneği devam ettirerek sıralı iğne oyası modeli olarak yapabilirsiniz. İğne oyaları yaparken fiyonklarda kullanabilirsiniz. Havlularda , yazmalarda fiyonklar çok güzel duruyor. İğne oyası fiyonk yapımından daha önce videolu olarak bahsetmiştik. Dilerseniz inceleyerek sizde havlu ve yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası çiçekli dağ yapılışı da benim sevdiğim modellerden. Renk renk çiçekler kümesi. Sevdiğiniz renklerde. Değişik iğne oyası havlu kenarı örnekleri, yazma örnekleri, fularlar, tespihler anlatmaya devam ediyoruz. Gelelim yeni modelin yapılışına.

Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 1

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri Anlatımlı

Modelde hem dağın yapımı, hem de çiçeklerin yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soruda çekinmeden sorabilirsiniz. Birçok yerde kullanabilirsiniz bu örneği. Kumaşlar üzerine kenar oyası olarak da yapabilirsiniz çok zarif. Hadi tüm detayları ile birlikte nasıl yapılıyor görelim. İyi seyirler.

Çiçeği aynı şekilde yapıp ara örnek olarak birçok iğne oyası dağ çeşitlerini, ara modelleri kullanabilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki modellerde olduğu gibi. Çiçek aynı ara örnekler farklı.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri”
  1. seen.hasan dedi ki:

    جميل جدا

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler