Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Anlatımlı Havlu Kenarı

İğne oyası örneklerinden bu kez havlu kenarı modelleri ile devam ediyoruz. İğne oyası havlu kenarı modelleri yazmalardan sonra en çok yaptığımız iğne oyası çeşitlerinden. Bugün beğeneceğiniz çiçekli, incili bir örneğin videolu yapılışını hazırladık. Ayşe’nin iğne oyalarından. İğne oyası dağlı modellerden çok beğeneceksiniz. Hatta çiçekleri iğne oyası yazma modellerinde de kullanıyoruz. İsterseniz o modeli de yazmalara uyarlayarak takım modeller yapabilirsiniz. İğne oyası havlu örneklerinde biraz enli modelleri kullanıyoruz. Daha çok dağlı modeller oluyor genelde. İki dağ arasına boncuk sarı yerleştirerek güzel modeller yapıyoruz. Örneklerini kiraz oyası nasıl yapılır yazımızdan inceleyebilirsiniz. İğne oyası maydanoz dağ yapımı ise tek başına çok güzel bir örnek. Buna benzer daha çoook modelimiz var. O modeller arasına yeni modeller eklemeye devam ediyoruz. Önceki yazılarımızdan tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyası anlatımlı havlu kenarı yapılışına geçelim. Detaylarını inceleyelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Anlatımlı Yapılışı

Havlu kenarı modellerinde çok güzel duracak bir örnek. İncili ve çiçekli. İğne oyası anlatımlı havlu kenarı yapılışının çiçekleri yazmalarda da çeşitli yaprak modelleri ile kullanıyoruz. Sizde yazmalarla takım olarak yapabilirsiniz. Hatta lif modelleri örüp üzerine bu güzel örgü çiçek modellerinden örebilir lif modellerini de süsleyebilir tam çeyizlik bir takım yapabilirsiniz.

İğne Oyası Anlatımlı Havlu Kenarı 1

İğne Oyası Anlatımlı Havlu Kenarı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Minik çiçekli, dağlı güzel bir örnek. Bu güzel modelin yapılışı videolu olarak hazırladık. Ayşe Hanıma bu güzel model anlatımı için teşekkür ediyoruz. Ve hemen yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler