Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Kelebek Yapımı

Kelebek iğne oyası havlu kenarlarına uygulama yapabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarlarını uygulayabilirsiniz. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Sizlere , iğne oyası öğrenmek isteyenlere iğne oyası modellerini videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Şimdi paylaşacağımız modelde videolu iğne oyası modeli. Yayınladığımız videoları takip ederek tüm modelleri yapabilirsiniz. Başta belki ilmekler düzgün olmayabilir. Ama ilerlettikçe çok düzgün olacaktır. Hatta dileyenler satışta yapabilirler. Sitemize üye olarak iğne oyası yazma modellerini , iğne oyası havlu kenarı modellerini ve diğer tüm modelleri satabilirler.

İğne oyası fular modelleri ve , iğne oyası tespih modelleri çok güzel modeller ve bugünlerde herkes tarafından yapılıyor, beğeniliyor. Çok popüler. Sizlerde buradan beğendiğiniz modellerle birçok iğne oyası uygulaması yapabilirsiniz.

Kelebekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Şimdi yayınlayacağımız videoda kelebek iğne oyası modelini göreceksiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir konuda çekinmeden sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler