Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modellerinden Çiçek Yapımı

Çok şık, çok beğeneceğiniz iğne oyası modelleri daha hazırladık. Videolu anlatımla yepyeni bir iğne oyası modelleri daha. Videoyu takip ederek evlerinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Detaylı ve anlaşılır bir video. İğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası mutfak havlu modellerinde kullanabilirsiniz. Çeyizleriniz için en yeni iğne oyası modellerini arıyorsanız işte tam sizlere göre bir örnek. Çiçeği iğne oyası tespih modellerinde de yapabilirsiniz. İğne oyası kolay çiçek yapımını birçok alanda kullanabilirsiniz. Kenar oyası modellerinde de kullanabilirsiniz. 2 katlı zarif bir gül.  İç katını farklı renkte, dış katını farklı renklerde yapabilirsiniz yapraklarının.

İğne Oyası Çiçek Motifleri Yapılışı

Yazma kenarlarınız için, havlularınız için ve diğer süslemeleriniz için yapacağınız çok şık bir model. Bu güzel örnekleri gördükçe hemen iğne oyasını öğrenmek istiyorum. Ve Eylül ayında bir aksilik çıkmazsa iğne oyası kursuna gideceğim. Ve öğrendiğim modelleri sizlerle adım adım videolu olarak paylaşmak istiyorum. En başından sonuna kadar. Tabi böyle güzel oyaları yapmak için biraz zaman geçmesi gerekiyor.

Birçok örnekte kullanacağınız zarif bir model. Yapılışı videolu olarak sizlerle. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz . İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler