Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kraliçe Tacı İğne Oyası Yapılışı

Görünümüyle sizce de tacı andırmıyor mu. Bence çok benziyor. Sizce nasıl. O yüzden başlığımızı kraliçe tacı iğne oyası yapılışı koyduk. Tıpkı bir tacı andırdığı için. Üzerinde paha biçilemez mücevherlerin olduğu nadide bir taç. Ve biz bu taçtan esinlenerek en güzel iğne oyası modellerini yaptık. İğne oyası modellerini tasarlarken böyle çevremizde bulunan çiçeklerden, yapraklardan, eşyalardan esinlenerek modeller oluşturuyoruz. Bu model nasıl oluştu bilmiyorum ama ben taca benzettim. Sizde fikirlerinizi bizlerle aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İğne oyalarında çok güzel modellerin nasıl yapıldığını birlikte öğrendik. Pullu iğne oyası yazma örneği, iğne oyası pike takımı yapılışı, iğne oyası namaz örtüsü modelleri, iğne oyası havlu kenarları, iğne oyası tespih modelleri, iğne oyası fularlar ve son olarak iğne oyası yazmalar… O kadar çok modele değindik ki. Şimdi aralarına bir oya daha ekliyoruz. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanacağınız zarif örneklerden.

Kraliçe Tacı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazmalarda çok yakışacak bir oya daha. Kraliçelerimize kraliçe tacı oya yapılışı hazırladık. Kraliçe tacı iğne oyası yapılışı her renk yazmanıza uyarlayacağınız keyifle yapacağınız modellerden. Hatta bu modeli iğne oyası dağlarla birlikte yapıp iğne oyası havlularda da kullanabilirsiniz. Böylece yazma ve havlu ile güzel bir takım oluşturmuş olursunuz. Takımlar ise çeyizlerde çok güzel duruyor.

Kraliçe Tacı İğne Oyası Yapılışı 1

Kraliçe Tacı İğne Oyası Yapılışı

Son olarak videoya geçip bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler