Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

İğne oyası yazma modelleriniz için kullanacağınız çıtı pıtı iğne oyası modeli var sırada. Çok tatlı. Bayram şekeri gibi. İğne oyası örneklerinden 3 yapraklı bir çiçek. İğne oyası modelleri yeni iğne oyası modelleri  örneği. İğne oyası mutfak havluları için de yapabilirsiniz bu zarif örneği. İğne oyası çiçekli modelleri seviyorsanız tam sizlere göre bir model. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Eğer takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Sizin sorularınızı yanıtsız bırakmamak için iğne oyası kursuna gittim. Ve teknikleri biliyorum. Bademli iğne oyası, çiçekli iğne oyası ve daha birçoğunu resme bakarak çıkartabiliyorum. İlk yaptığım model çirkin oluyor. Düğümler kötü oluyor. Örneğin üzerine çalışınca düzeliyor. Daha sonra havlu veya yazma üzerine geçerek yaptığım, çıkarttığım yeni modeli işlemeye başlıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz. Yakın zamanda sizlere iğne oyası tekniklerini tek tek video çekmeyi düşünüyorum. O teknikleri öğrendikten sonra her modeli çıkartabilirsiniz. Kolay iğne oyası modelleri anlatımlı örneklerle başlayabilir ağıra doğru ilerleyebilirsiniz.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyasından yepyeni bir örnek. Tarifi videolu. Herkes kolaylıkla yapabilir. Kolay iğne oyası modelleri anlatımlı örneği için önce 3 yapraklı bir çiçek yapıyoruz. Daha sonra bu çiçeği yazmaya yada havluya ekliyoruz. Çiçeklerin yaprakları her biri ayrı renk olarak yapabilirsiniz. Veya tek renk olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz yanına 1 yaprak daha ekleyip 4 yaprak veya 5 yaprak olarak da yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri arasına bu güzel çiçeği kondurabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Modelleri 2018 1

Yeni İğne Oyası Modelleri 2018 2

Oyamızın nasıl durduğunu gördük. Sıra geldi nasıl yapıldığını görmeye. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler