Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lila Rengi Yazmaya İğne Oyası

Tek renk yazmalara iğne oyası modelleriyle devam ediyoruz. Sırada lila rengi yazmaya iğne oyası yapılışı hazırladık. Lila rengi yazmaya uyarlayacağımız gibi her renk yazmaya desenli yazmalara da uyarlayabiliriz. İğne oyası modellerinde tek renk yazmaları son zamanlarda çok kullanıyor en güzel iğne oyalarını yazmalarımıza yapıyoruz. Mor yazmaya iğne oyası modellerinden de daha önce bahsetmiştik. Aslında desenli yazmalarda tek renk yazmalarda kullanacağımız her deseni tüm yazmalara yapabiliriz. Lila rengi yazmaya iğne oyası örneği hepsine yapılabilir.

Koyu yeşil yazmaya iğne oyası çok hoş bir örnek. Diğer renk yazmalarınıza da yapabilirsiniz. Mutfak havlularınıza da yapabilirsiniz. Siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı yine çok beğeneceğiniz örneklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi mor yazmaya iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Sade Renk Yazmaya İğne Oyası Örneği

Lila rengi yazmaya yine mor ve lila rengi iplik kullanarak çok hoş bir oya yapıyoruz. 3 katlı yapılan iğne oyalarında farklı renkleri de kullanabilirsiniz. Tek renk iğne oyaları, 2 renkli iğne oyaları, 3 renkli iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Bir çeşit sıralı iğne oyalarından.

Lila Rengi Yazmaya İğne Oyası 1

Lila rengi yazmaya iğne oyası tamamlandığında yukarıdaki gibi duruyor. Çok hoş çok zarif. Şimdi videoya geçip nasıl yapıldığını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler