Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelpaze İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinden yazmalarınızda çok güzel duracak bir örnek. Yelpaze iğne oyası yapımı. Beğeneceğiniz ve size çok satış yaptıracak modellerden. İğne oyası örneklerini yazma kenarlarında çok kullanıyoruz. Zarif, çıtı pıtı duran oyaları seçiyoruz. Ağır örnekleri ise iğne oyası havlu modellerinde iğne oyaları namaz başörtülerinde kullanıyoruz. İğne oyası modelleri anlatımlı örnekleri videolu olarak seçiyoruz. Hepimizin çok rahat bir şekilde yapabilmesi için. Arşimizde beğendiğimiz modellerin durması ve hemen yapmak istediğimizde kolayca modele ulaşabilmek için. Yelpaze iğne oyası örnekleri de öyle. Dilediğiniz zaman mimuu.com adresinden tüm modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. Zürafalarla yapılmış ve üzerine ip sarılarak model verilmiş modası hiç geçmeyecek modellerden. Yazmanıza uygun renklerle severek yapabilirsiniz. Küçük mutfak havlularına da yapabilirsiniz. Yelpaze iğne oyası yapımı 2 renkle yapıldığında çok güzel duruyor.

Yelpaze İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yelpaze iğne oyası yapımı çok güzel ve çok zarif bir model. İğne oyası dağ çeşitleri ile de kullanabilirsiniz. Modeldeki gibi tek başına da kullanabilirsiniz. Yelpaze iğne oyası yapımı için alt zeminde kullandığımız örneği de değiştirebilirsiniz.

Yelpaze İğne Oyası Yapımı

Yelpaze İğne Oyası Yapımı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel duruyor. Zürafa sayılarını ayarlayarak modelin boyutlarını değiştirebilirsiniz. Yelpaze iğne oyası yapımı için yazmalarınıza uygun tonları tercih ederek en güzel oyalarınızı yapabilirsiniz. İşte yelpaze iğne oyası örneğinin detaylı anlatımı videolu anlatımda hemen altta. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler