Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kolay Model Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada yazmalara uyguladığımızda çıtı pıtı duracak iğne oyalarından biri. İğne oyası kolay model yapılışı. Özellikle iğne oyasını yeni öğrenmeye başlayanların uygulayacağı örneklerden. İğne oyası örneklerinden bugüne kadar videolu çok güzel modellerin yapılışını hazırladık. Kolay iğne oyaları var ağır iğne oyaları var tespih ucu iğne oyaları var havlu kenarı modelleri ve namaz örtüsü modelleri var. Bazen oyalarımıza pulları, boncukları ekledik. Çıtı pıtı veya büyük enli modellerin yapılışını hazırladık. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Mesela eğer yine bir çıtı pıtı oya isterseniz çıtı pıtı iğne oyası yazma örneğine göz atabilirsiniz. Yok daha ağır iğne oyalarından olsun gösterişli modellerden olsun derseniz de göz kamaştıran güzellikle yeni iğne oyasına göz atabilirsiniz. Şimdi yeni model iğne oyası kolay model yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çiçekli iğne oyası pırpır tekniği veya diğer bir adıyla fıstık tekniğiyle yapılmış bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk veya desenli yazmalarınızda uygulayabilirsiniz. Hatta bu modeli küçük havlulara, mutfak havlularına da ekleyebilirsiniz.

İğne Oyası Kolay Model Yapılışı

İğne Oyası Kolay Model Yapılışı 1

Oyamızı tamamladığımızda çok güzel olacak. Çıtı pıtı. Çok şık ve kolay. O halde hemen anlatıma geçelim ve iğne oyası kolay model yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler