Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Yapımı Kolay

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir örnek daha. İğne oyası papatya yapımı kolay örneklerden. Papatya oyası yazmalara çok yakışıyor. Çok güzel oluyor. Sarı papatyalar, beyaz papatyalar yaparak yazmalarınızı renklendirebilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde çiçeğin renklerini değiştirerek, orta tohumu değiştirerek birçok özel oyaya çevirebilirsiniz. Mesela kırmızı siyah renklerle gelincik modeline, mavi sarı renklerle kır çiçeklerine çevirebilirsiniz. Her desenle uyumlu olacaktır. Sade renk iğne oyaları, desenli yazmalara iğne oyaları olarak keyifle yapacağınız örneklerden. Papatya modeli iğne oyası küçük mutfak havlularında da kullanılabilir. Papatya iğne oyası yazma modeli için iğne oyası tohum kısmını boncuklarla da yapabilirsiniz. Sarı renk inciler, tahta boncuklar yakışacaktır. Hadi şimdi yeni model iğne oyası papatya yapımı kolay örneğin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Papatya Nasıl Yapılır?

Kırda, doğada gezerken sık sık yaptığımız alışkanlıklardan biri papatya yapraklarından seviyor sevmiyor yada papatyadan taç yapımı. Bugünse doğadan ilham alarak yaptığımız iğne oyası çiçek modellerinden papatya uygulaması yapacağız. Yazmalarda kullandığımız modeli iğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Papatya Yapımı Kolay

Çok minnoş çok sevimli. Şimdi birlikte bu güzel oyanın yapılışını izleyelim. Dilersek yazmalarda, dilersek bebek mendillerinde veya havlularda severek kullanalım.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler