Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Çilek Modeli Yapılışı

İğne oyası modelleri videolu anlatımlara devam ediyoruz. Bugün birlikte iğne oyası çilek modeli yapılışı videolu anlatımla nasıl yapıldığını birlikte öğreneceğiz. Daha önce sizlere videolu iğne oyası zürafa tekniği olarak göstermiştik. Tüm modelleri yaparken iğne oyası zürafa tekniğini bilmek gerekiyor. Bildikten sonra ve geçişler düzgün olduktan sonra gerisi kolay. Rahat bir şekilde videoyu izleyerek iğne oyası çilek modeli yapabilirsiniz. Oya değil de iğne oyası salon takımı modelleri yapmak isterseniz daha önce sizlerle paylaştığımız iğne oyası tığ tekniği yapımı ile salon takımı modelleri, iğne oyası tepsi örtüleri, videolu iğne oyası havlu kenarı yapılışı yapabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası modeli yapımını merak edenler daha önceki yazılarımızı okuyabilirler. Kolay bir şekilde izlediğiniz videodan boncuklu iğne oyası yapabilirsiniz.

İğne oyası çilek modeli ile yazma kenarlarınıza renk renk çilekler yapabilirsiniz. Dilerseniz misafir havlusu olarak hazırlayacağınız küçük havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Kadife kutu havluluk içine yerleştirerek banyo dekorasyonunda renk katabilirsiniz.

İğne oyası çilek modeli yapılışı video

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler