Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatalla Yapılan Oya Modelleri Videolu Anlatım

Süper iğne oyası modeli. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışını bu kez çatalla yapıyoruz. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Sizde iğne oyası yazma modelleriniz için bu güzel örneği yapabilirsiniz. Yazmalarınız için tığ oyası modellerini de , mekik oyası modellerini de yapabilirsiniz. Çok güzel oyalar var. Sizlere , oya modellerini öğrenmek isteyenlere oya modellerini videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Birbirinden güzel iğne oyası örnekleri, 3 boyutlu mekik oyası çiçek yapılışı, tığ oyası modelleri ve tabi ki iğne oyası modelleri.

Çatal İle İğne Oyası Modeli Yapılışı

Şimdi yapılışını paylaştığımız zarif modelin yapılışını iğne oyası küçük havlu kenarları olarak da yapabilirsiniz. Uç kısımlarına boncuk ekleyebilirsiniz. Püskül yapar gibi çatala ipliği sarıyoruz. Ve üst kısımdan ip ile sararak tutturuyoruz. Daha sonra çataldan çıkartıp modeli yapmaya başlıyoruz. Üst kısmını iğne ile işleyerek yapıyoruz. Her renkte yapacağınız çok güzel bir model. Çiçeğin iki yanına da yaprak yaparak tamamlıyoruz modeli. İki büyük çiçeğin arasına isterseniz küçük bir modelle tamamlayabilirsiniz.

Çatalla Yapılan Oya Modelleri Videolu Anlatım 1

Çatalla Yapılan Oya Modelleri Videolu Anlatım

Sizde yaptığınız örgü modellerini, mekik oyalarını, lif modellerinin, tığ oyalarının, dantel modellerinin ve diğer ilgi alanınız olan hobilerin yapılışını bizlerle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz. Şimdi yepyeni modelin iğne oyasının yapılışına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler