Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı

İğne oyası havlu kenarı modellerinden çok güzel bir örnek daha. İğne oyası havlu kenarı nasıl yapılır videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Yepyeni örnekler arıyorsanız tam sizlere göre bir model. İğne oyalarının en güzel örneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Artık bende iğne oyası yapabiliyorum. Kurs Mayıs ayı sonlarında bitmişti. Tabi öğrenemediğim daha birçok model var. Mesela iğne oyası file işini öğrenmedim henüz. Yine iğne oyası tespih yapımını, iğne oyası çiçek motifleri yapımını öğrenmedik. İğne oyası tekniklerini iyice öğrendik. Teknikleri öğrendikten sonra her modeli yapabiliyorsunuz. Ben her modeli resimden çıkartabiliyorum. Sizde videolarımızı takip ederek teknikleri öğrenebilir ve birçok modeli kendiniz çıkartabilirsiniz. Çıkarttığınız modelleri havlu, yazma ve kumaş kenarlarına yapabilirsiniz. Firkete iğne oyası yapımı havlu ve yazmalarınız için yapabilirsiniz. İğne oyası fiyonk modellerini de aynı şekilde yazma ve havlularınız için yapabilirsiniz. Sıra geldi iğne oyası havlu kenarı yapımına.

Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası dağ çeşitlerinden bir örnek ve iğne oyası sinek kanadı yapımından bir çiçek. Harika duruyor. İki tekniğin birleşmesinden güzel , yepyeni bir model. İğne oyası havlu kenarı olarak yapabilirsiniz bu zarif örneği. İğne oyası namaz örtüsü içinde yapabilirsiniz.

İğne Oyası Havlu Kenarı 1

İğne Oyası Havlu Kenarı

İğne oyası havlu kenarı bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çiçeği dilerseniz iğne oyası dağ yapımı yapıp zürafalarla çiçeği orada da kullanabilirsiniz. Şimdi videosunu izleyelim. Tüm detayları videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler