Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Bahar Çiçeği Modeli

İğne oyası modellerinden yazmalarımızda çok güzel duracak bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. İğne oyası bahar çiçeği modeli. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda hatta iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanacağınız muhteşem bir model. Çiçek motifli baharı andıran zarif iğne oyası modellerinden. Eminim görür görmez modeli yapmak isteyeceksiniz. İğne oyası bahar çiçeği yapılışında çiçek motiflerini yazmalarınıza uygun renklerden yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda zıt renkleri kullanabilirsiniz. Modeli havlu kenarlarında veya iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabiliriz demiştik. Çeyizlik iğne oyası havlu örneği yaparken iğne oyası dağ çeşitlerinden modeli yapabilir sonra arasına çiçek motiflerini ekleyebiliriz. Bu şekilde hem havlu hem de namaz örtüsü tasarlayabiliriz. Daha kolay iğne oyası modellerini yazmalarınıza uygulamak isterseniz renkli kolay iğne oyası yapılışına göz atabilirsiniz. Daha fazlası için her zaman mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi iğne oyası bahar çiçeği modelinin tarifine geçelim.

İğne Oyası Bahar Çiçeği Nasıl Yapılır?

Tek renk, desenli, havlu, namaz örtüsü… Hiç fark etmez hepsine uyarlayabileceğiniz harika bir model. Yine yazmaya modeli uygularken ara örnek olarak da birçok farklı deseni uygulayabilirsiniz. İğne oyası bahar çiçeği modeli tam motifi broş yapımında veya farklı süslemelerde de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Bahar Çiçeği Modeli

Muhteşem görünüyor değil mi. Birazdan videodan şahane modelin yapılışını izleyeceğiz. Hazır mısınız? O halde hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler