Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma Oyası Örnekleri Tığ İşi

En güzel tığ oyası ile devam ediyoruz. Yazma oyası örnekleri tığ işi ile devam ediyoruz. Çok zarif çok şık bir oya daha var. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası örneklerinde gördüğümüz örnekleri tığ oyalarına, tığ oyasında gördüğümüz modelleri iğne oyalarına çeviriyoruz. Tıpkı tığ oyası sonsuzluk yapımı gibi. Sizde iğne oyası bilmiyorsanız beğendiğiniz örnekleri tığ oyalarına çevirebilirsiniz. Veya iğne oyası videolarımızı takip ederek iğne oyası yapılışını öğrenebilirsiniz. Çiçekli tığ oyası örnekleri yazma kenarları dışında fular kenarlarında, takı yapımında da kullanabilirsiniz. Diktiğiniz bir kıyafeti süslemek için kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza diktiğiniz kıyafetleri süslemek için kullanabilirsiniz. Yazlık elbiseleri, pareoları süslemek için kullanabilirsiniz. Yazma oyası örnekleri tığ işi modeller çok amaçlı örgüler. Birçok yerde kullanılabilir. Aklımıza gelmeyen şuan sizlerle paylaşamadığım sizin bizlerle paylaşacağınız önerileri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Tülbent Oyaları, Tığ Oyası

Tığ yazma modelleri 2020 yılının en güzel, zarif örneklerinden. Ayrıntılı yapılışı ile Türkçe videolu olarak hazırlandı. Oya ve dantel dünyası tığ oyası modellerinden. Model çok güzel. Battaniye kenarı tığlamada, müslin bebek battaniye kenarı tığlamak içinde kullanabilirsiniz.

Yazma Oyası Örnekleri Tığ İşi

Çok güzel bir örnek. Çok zarif. Karanfili andıran bir model. İsterseniz aralara farklı tığ oyası örnekleri ekleyebilirsiniz. Tığ oyasından dağ güzel olur mesela. Çiçekleri böyle yan yatık olarak değil düz olarak da yapabilirsiniz. Dağlar arasında o şekilde de güzel durur. Çok güzel bir oya. Şimdi yazma oyası örnekleri tığ işi örneğin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler