Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuklu Tığ Oyaları

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir örnek tarifi. Kum boncuklu tığ oyaları. Tek renk veya desenli yazmalarda tığ oyalarını çok kullanıyoruz. Oyalarımıza boncuklar, pullarda katıyoruz. Oyalarımız boncukla birleşince çok daha güzel oluyor. Basit tığ oyaları boncuklu olduğu zaman daha gösterişli oluyor. Beğendiğiniz bir tığ oyaları modellerine uygun olan yerlere boncuk ekleyebilirsiniz. Videolu yeni boncuklu tığ oyası yapılışı güzel bir örnek. Yazma ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Örgü süslemelerinde, diktiğiniz bir kıyafeti süslemede de kullanabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız kum boncuklu tığ oyaları örneğini yazlık fular modellerinde, diktiğiniz bir kıyafetin kenarında kullanabilirsiniz. Şimdi oyanın yapılışına geçelim.

Boncuklu Tığ Oyası Yazma Modelleri

Tığ oyası örneklerinden çiçekli bir model. Boncuklarla süslenmiş bir örnek. Kum boncuklu oya için sizde yazmalarınıza uygun renk iplerle yapabilir ve yine beyaz boncuklar kullanabilirsiniz. Beyaz boncuklar, krem renkli boncuklar her renk ipe yakışıyor. Siyah renkli yazmada renk renk boncuklar kullanabilirsiniz. İp olarak da siyah yazmada beyaz ip seçebilir renkli boncuklarla örebilirsiniz. Kırmızılar, maviler, yeşiller, bejler. Her renk ile güzel olur.

Kum Boncuklu Tığ Oyaları 1

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi olacak. Çok güzel duruyor. Örümcekli, boncuklu zarif bir oya. Yapılışı videoda detaylı bir şekilde anlatılmış. Sizde yazmalarınızda veya çeşitli kumaşların kenarlarında kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler