Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışı

Tığ oyası modellerinden çiçekli zarif bir model anlatımını videolu olarak hazırladık. Tığ oyaları anlatımlı model. Tığ oyası modelleri ve yapılışı 2 katlı çiçeklerden. Tam bahara yakışacak bir model. Tığ oyası modelleri en çok ördüğümüz kenar oyası modellerinden. Fıstıklı oya modelleri yapılışı, boncuklu tığ oyası modelleri, çiçekli tığ oyası modelleri gibi en güzel tığ oyası modellerini yapıyoruz. Çeyizlik tığ oyası modellerinde kullanacağımız modeli videodan izleyebilirsiniz. Tığ oyası örneği anlatımlı model mavi renklerle yapılmış kır çiçeklerini andıran tariflerden. Sizde farklı renklerle yapabilirsiniz. Menekşeler, gelincikler, laleler tasarlayabilirsiniz. Mor menekşe tığ oyası çok şık olacak. İç kısımda sarı tomurcuklar, çiçek katları lila, son çiçek katı mor renkle örebilirsiniz. Gelincik için ise kırmızı renk tonlarını seçebilirsiniz. Beyaz renklerle de oyayı örebilirsiniz. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda tığ oyası modelleri ve yapılışını uygulayabilirsiniz. Şimdi örneğin yapılışına geçiyoruz.

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı

3 renk kullanarak çok güzel tığ oyası yapılışı hazırladık. Tığ oyası modelleri ve yapılışı siyah yazmaya mavi renklerle yapılmış. Siyah yazmaya her renk uyumlu olacaktır. Farklı renklerle de çalışabilirsiniz. Desenli yazmalarda yazma içinde bulunan renklerden çiçeklerin rengini belirleyebilirsiniz.

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışı

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer modellerden. Sadece yazma kenarlarında değil farklı yerlerde, süslemelerde de kullanabilirsiniz. İşte tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler