Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Kelebek Modelinin Yapılışı

Çok güzel bir oya. Çeyizlik oya modelleri arıyorsanız ve farklı, değişik örnekler istiyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek. Kanatlı kelebek tığ oyası yapımı. Baştan sona videoda oyanın nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Sizde videoyu takip ederek rahatlıkla tığ oyası modellerini yapabilirsiniz. Çeyizler için iğne oyası modellerini sıkça yaptığımız gibi tığ oyası modellerini de kullanıyoruz. Sizlere her iki modelinde yapılışını videolu olarak yayınlıyoruz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz güzel bir modelin daha yapılışını da sizler için videolu olarak hazırladık. Fıstıklı tığ oyası yapılışını videolu olarak vermiştik. Çok güzel ve değişik bir en güzel tığ oyaları modelleri idi. Tığ oyası fiyonk modeli yapılışı da sizler tarafından çok beğenilen güzel bir modeldi. Yapılışı videolu modellerimizden bu güzel örnekte.

Tığ oyalarında ve iğne oyalarında boncuklar kullanıyoruz. Bu şeklide oyalarımız daha güzel ve şık oluyor. Pullar da kullanabiliriz. Tığ oyasında ve yine iğne oyasında da püsküller kullanarak modelleri çeşitlendiriyoruz. Ve yine çeşitli aparatlar kullanarak oyaları örüyoruz. Çatal iğneler, şişler, çatallar, pipetler , firketeler , rokokolar kullanarak oyaları daha da bir güzel yapıyoruz.

Kelebek Oyasının Yapılışı

Videoda kelebek oyasının yapılışı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Yepyeni modellerimize , önceki paylaşımlarımıza sitemizden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi bu güzel tığ oyasının nasıl yapıldığını videolu olarak görelim. Sizde modellerinizin yapılışını bizlerle videolu veya resimli olarak anlatımını paylaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler