Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dağlı Modeller

İğne oyasından çok beğeneceğiniz bir örneğin yapılışını hazırladık. İğne oyası dağlı modeller. İğne oyası havlu kenarı olarak yapıp kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modellerinden şahane bir örnek. Çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Havlu modelleri iğne oyası için önce dağ yapıyoruz. Daha sonra kenarına güzel bir çiçek yapıyoruz. Beğendiğiniz iğne oyalarını, çiçekleri dağın kenarında kullanabilirsiniz. Çatalla püsküllü iğne oyası yapımı da mutfak havlularında kullanabilirsiniz. Yaptığımız iğne oyası dağlı modelleri biraz daha küçük yaparak ve çiçeği küçülterek aynı örneği mutfak havlularında da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Dağ Yapılışı Anlatımlı

İğne oyası dağlı modeller çok güzel bir model. İğne oyası file işini andıran bir model. File işinde de büyük dağlar örüyor ve içini doldurarak istediğimiz desenleri işliyoruz. Bu modelde çiçeğin dallarını yapıyoruz. Dağları beyaz renk ile yaptığınızda model çok daha güzel olacaktır diye düşünüyorum. Tabi havlulun içinde bulunan renklerden yapabilirsiniz çiçeklerinizi.

İğne Oyası Dağlı Modeller

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Oyanın sıklığını istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. İğne oyası dağlı modeller çok güzel çok zarif duran bir model. Dağ ve çiçeği küçülterek yazma ve mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlı modellerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta yapılışını detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ve ister havlu ister mutfak havluda kullanabilirsiniz. İşte tarifimiz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler