Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Örnekleri İğne Oyası

Havlu örnekleri iğe oyası yapılışı var sırada. Harika bir model. İğne oyası dağlı modellerden ve iğne oyası çiçekli modellerin birleşiminden oluşan çok zarif ve ağır bir örnek. Yapılışı videolu anlatımlı modellerden. Havlu örnekleri iğne oyası çeyizlik havlu modelleri olarak yapabileceğiniz modellerden. İğne oyası havlu kenarı modellerinde kullandığımız çiçekleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Yazmalara uyarlayabilirsiniz. Havlu modelleri iğne oyası örneği iğne oyası namaz örtüsü modelleri içinde kullanılabilecek bir model. Çatalla püsküllü iğne oyası yapımı da hem havlularda hemde yazmalarda kullanılacak bir örnek. Daha fazlası için önceki modellerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi havlu örnekleri iğne oyası tarifine geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Havlu örnekleri iğne oyası dağlı ve çiçekli bir model. Çiçekleri tek olarak yapraksız olarak yapıp dağları biraz daha yakın yaparak ortasına dikebilirsiniz. Yani dağların arasına. Orjinal modelde çok güzel. Her renk ile çalışabilirsiniz. Daha küçük yaparak iğne oyası yazma modellerinde de yapabilirsiniz.

Havlu Örnekleri İğne Oyası

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Çok güzel ve çok zarif. Havlu ve namaz örtüleriniz için yapabilirsiniz. Dağlarda ve çiçeklerde ayarlamalar yaparak yazmalar içinde kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri yazma, havlu ve diğer kumaşlar üzerine çok sık yaptığımız oyalardan. Özellikle çeyizler için yapıyoruz. En güzel modelleri seçip kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine yapıyoruz. Ve satış da yapıyoruz. En güzel modellerden havlular, yazmalar, pikeler, namaz örtüleri satıyoruz. Bu modelde satış için çok güzel bir örnek. Hadi şimdi yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler