Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Çeyizlik Dantel Havlu Kenarı Yapımı

Kimseye nazar değmesin diye bugünkü yazımıza başlıyoruz. Nazar boncuklu havlu kenarı yapımı videosu hazırladık. Zevkle öreceğiniz güzel bir model. Genelde havlu kenarı modellerini sizlere iğne oyası havlu kenarı örnekleri olarak veriyorduk. Bu aralar dantel havlu kenarı örneklerini de videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Yepyeni modeller arayanlar , çeyiz hazırlığında olanlar, satış yapanlar için. Birkaç gün önce sizlere incili havlu kenarı yapımından da bahsetmiştik. Çok şık ve güzel bir modeldi. Çiçekli havlu kenarı modelleri arayanlar bu incili örneği yapabilirler. En yeni havlu kenarı örneklerini örüp satabilirler. Hediye götürebilirler. Hediyelik fikirler için kendi el emeğinizden daha güzel ne olabilir.

Nazar Boncuklu Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Bu modeli sadece havlu kenarı olarak düşünmemek lazım. Kenar oyası modelleri olarak da yapabilirsiniz. Renkli dantel oyası modellerini seviyorsanız. Yine dantel pike takımı modellerinde, nevresim takımı modellerinde kullanabilirsiniz. Güzel bir model. Nazar boncuğu kısmına , dantelin kenar kısmına taşlar ekleyebilirsiniz. Taşlarla çok daha şık hale gelecektir.

Modelin yapılışını sizlere videolu olarak veriyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Videoda nasıl yapıldığına dair ayrıntılı bir bilgi bulabilirsiniz. Modeli istediğiniz uzunlukta uzatarak örebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler