Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

30 Tane En Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

En yeni havlu kenarı örneği tığ ile yapılmış çok güzel örnekler ve hatta başka yerde yok. Renk renk havlular, danteller… Çeyizleriniz için yapacağınız çok şık modeller. Modellerin arasında hem dantel havlu kenarı örnekleri hemde iğne oyası havlu kenarı modelleri mevcut. Daha önce sizlere farlı modellerde birçok havlu kenarı örnekleri ve yapılışı paylaştık. İğne oyası modellerini sizlere videolu olarak veriyoruz. Öğrenmek isteyenler için. Dantel örneklerinden yonca örneği dantel havlu kenarı çok sevilen bir modelimiz. Satış yapanlar için çeyiz için model arayanlar için çok güzel bir örnek.

Satış yapmak isteyenler sitemizden hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirler. Sitemize üye olarak yaptıkları ürünleri ekleyebilirler. Ürünleri hakkında bilgi vererek satış yapabilirler. Kendilerine profil oluşturabilirler. Sosyal medya hesaplarını, iletişim bilgilerini ekleyebilirler. İsterseniz yaptığınız ürünlerin anlatımını , resimli olarak, videolu olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Havlu Kenarı Örnekleri ve Resimli Modelleri

Bu modellerin yapılışı yok. Model arayan arkadaşlarımız için örnek paylaşımında bulunuyoruz. Modele bakarak örneği çıkartan birçok arkadaşımız var aramızda. Ve bizden yeni yeni modeller istiyorlar. Bizde onları kırmıyor ve sizler için derlediğimiz modelleri yayınlıyoruz. Umarım sizler için faydalı olur. Maviler, yeşiller, morlar, altın rengi, gümüş rengi ve her renkte sizlere örnek olacak birçok model.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler