Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Çeyizlik Dantel Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı

Havalar ısınmaya başladı. Çeyiz hazırlıkları hızlandı. Sizlere çok şık tığ işi nazar boncuğu yapımı havlu kenarı modeli hazırladık. Çeyizlik dantel havlu kenarı örnekleri arıyorsanız çok güzel bir model. Yapılışı Türkçe videolu olarak hazırlandı. Emek verip videoyu çeken ve bizlerle paylaşan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Çeyizleriniz için çok şık iğne oyası havlu kenarı modelleri de yapabilirsiniz. Anlatımlı birçok havlu kenarı modeli tariflerinde bulunduk. Yakın zamanda çarkıfelek havlu kenarı nasıl yapılır sizlerle yine videolu olarak paylaşmıştık. Daha kolay havlu kenarı modelleri arıyorsanız arıyorsanız örümcek modeli havlu kenarı yapılışını da sizlere videolu olarak vermiştik. Beğendiğiniz , zevkinize uyan örnekleri örebilirsiniz.

Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Sizlere çok güzel incili bir havlu kenarı modeli yapımı hazırladık. Hemde çiçekli bahar gibi bir model. Bahar mevsimini yaşadığımız şu günlerde çok zarif bir örnek. Nasıl yapıldığını videolu olarak ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. En güzel havlu kenarı modellerini araştırıp bulup sizler için yayınlamaya devam ediyoruz. Çok zarif bir model daha. Bu örneğe inciler çok yakışmış. Siz dilerseniz farklı renkte boncuklar da kullanabilirsiniz. Çiçeği beyaz iple örüp boncukları havlunuza uygun renklerde incilerle, boncuklarla seçebilirsiniz.

Şimdi zarif bir model olan incili havlu kenarı yapılışını paylaşalım. Sizde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler