Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı Dantel

Dantel örneklerinden bir paylaşım var şimdi. Havlu kenarlarına, pike dantel modelleri, çarşaf dantel modelleri olarak uygulayabileceğiniz şahane bir örnek. Havlu kenarı dantel örneği. Alt kenarda ördüğümüz kısmı tek katlı veya 2 -3 katlı olarak örebilirsiniz. Dantelin kenarında uyguladığımız kurtçuk modelini farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Mesela örgü şal modellerinin kenarında yapabilirsiniz. Yada alt kısımda örülen örneği 60 cm gibi örüp etol şal modellerinde kullanabilirsiniz. Örneği örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Hatta dantel runner modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Kenarına kurtçuk yerine farklı süslemeler yapabilirsiniz. Aklımıza gelen fikirleri sizlerle paylaştık. Sizde bizlerle yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Biz bugün havlu kenarı olarak örelim. Şimdi havlu kenarı olarak nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Dantel Havlu Kenarı Nasıl Örülür?

Şerit dantel yapılışı şeklinde öreceğimiz istediğimiz boyutlarda öreceğimiz bir dantel tarifi hazırladık. Keyifle öreceğimiz harika bir model. Kenarında kurtçuklarıyla şahane durmuş. Havlu yapımı video anlatımlı olarak hazırladık. Eğer takıldığınız bir konu olursa bizlere çekinmeden sorabilirsiniz. En kısa sürede yorumlarınıza yanıt vermeye çalışıyoruz. Yorumlarınız bize şevk veriyor. İlginiz için çok teşekkür ediyoruz. Şimdi havlu kenarı dantel örneği bittiğinde nasıl görünüyor bir bakalım.

Havlu Kenarı Dantel

Hem mavi renkle hem de yeşil renkle örüldüğünde nasıl durduğuna göz attık. Böylece 2 renk bile olsa modelin her renkte güzel duracağını anlamış olduk. Gelelim şimdi nasıl örüldüğünü öğrenmeye.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler