Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şerit Dantel Yapılışı

Örgü yelek modellerinde, etol şal modellerinde, bebek battaniyesinde, örgü runner modellerinde kullanabileceğiniz harika bir dantel örnekleri yapılışı hazırladık. Şerit dantel yapılışı. Şahane yeni örneklerden. Şerit şerit örüldüğü için kesme işlemi de kolay olacaktır. Benzer tarzda yeleklerden bahsettik daha önce. Fikir edinmek için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şerit dantel yapılışı çok beğeneceğiniz iki taraflı örneklerden. Havlu kenarı modelleri olarak düşünebilir havlu kenarlarına dikebilirsiniz. Dantel örneklerini hayal gücümüzü kullanarak birçok yerde kullanabiliriz. Bir kenar oyası modeli bir yelek gibi. Kumaşla karışık örgü modelleri paylaşmıştık. Muhteşem daha önce görülmemiş modelin olduğu bir içerik. İnceleyebilir birazdan paylaşacağımız modeli nasıl kullanabiliriz fikir edinebilirsiniz. Peçete kenar oyaları olarak düşünebilirsiniz. Bu şekilde birçok fikir üretebiliriz. Merak ediyorsanız hemen yapılışına geçelim.

Şerit Dantel Nasıl Örülür?

Şerit şerit örülen yepyeni bir dantel örneği yapılışı hazırladık. Mavi renkle örülmüş danteli her renkle örerek çeşit çeşit örgü modelleri ve yapılışlarında kullanabilirsiniz. Motifleri birbirine nasıl ekleyeceğimizi de göreceğiz. Böylece hırka, yelek, şal, runner gibi örgüler örmek kolay olacak. Şeritlerin uzunluklarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Şerit Dantel Yapılışı 1

Şerit Dantel Yapılışı 2

Şerit Dantel Yapılışı 3

Şerit Dantel Yapılışı

Şerit Dantel Yapılışı 4

Çok güzel görünüyor değil mi. Çok zarif yeni dantellerden. İlk paragrafta dantelle neler örebiliriz paylaşmaya çalıştık. Sizde bizlerle fikirlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Bu zarif dantelle neler yapılabilir yorumlarınızı bekliyoruz.

Sıra geldi şerit dantel yapılışını izlemeye. Severek öreceğimiz dantelin anlatımını izliyoruz. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CP2aNyhg27A/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler