Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

75 Tane Havlu Kenarı Örgü Modelleri

Dantel yonca havlu kenarı modeli yapılışı sizler tarafından çok  sevilmişti. Onun kadar seveceğiniz birbirinden güzel havlu kenarı modelleri hazırladık sizler için. Model arayanlara fikir olması için çok güzel örnekler. Kelebekli havlu kenarı modelleri, melekli havlu kenarı modelleri, renkli , çiçekli ve daha fazlası bu galeride mevcut.

Çeyizleriniz için , kendiniz için birçok desende havlu kenarı modeli örebilirsiniz. Dilerseniz iğne oyası havlu kenarı modelleri yapabilirsiniz. Yapılışı videolu olarak sitemizde mevcut. Yine hem kenar oyası modeli yapılışı , hemde dantel havlu kenarı yapımı olarak kullanabileceğiniz güzel bir model paylaşımımız daha olmuştu. Önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi diğer yazılarımızda olduğu gibi bir bilgi aktarmak istiyorum. Siz de yaptığınız havlu kenarı modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satış yapabilirsiniz. Tabi bunları bize hiçbir ücret ödemeden gerçekleştiriyorsunuz. Biz pinterest, facebook, instagram gibi hesaplarımızda ve sitemizde uygun bulduğumuzda yayınlıyoruz. Böylece satma potansiyelinizi artırmış oluyorsunuz. Ama lütfen paylaşırken ürünlerin size ait olmasına dikkat edin. Aksi durumda sitemizde de hesaplarımızda da yayınlamıyoruz. Sadece satış yapmak için değil diğer arkadaşlarımıza örnek olabilmesi adına da resim paylaşabilir hatta mümkünse tarifini dahi aktarabilirsiniz. Şimdiden ellerinize sağlık.

Havlu Kenarı Örnekleri ve Resimli Modelleri

Yapılışı olmayan ama yapacak arkadaşlara fikir verecek birbirinden güzel havlu kenarı örnekleri yeni modelleri. Satış yapıp örnek arayan arkadaşlar da bu güzel modellerden faydalanabilirler. Birkaç modeli birleştirerek kendilerine özgü yepyeni bir model ortaya çıkartabilirler. Hadi şimdi birlikte görelim bu özenle hazırlanmış şık modelleri.

Kaynak: http://oficinadobarrado.blogspot.com.tr/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler