Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+100 Pike Dantel Örnekleri

İşte sizlere pike dantel örnekleri. Birbirinden güzel tığ işi dantel pike takımları hazırladık. Her çeyizde mutlaka olur. Eski kanaviçe etamin örnekleri  yenilenerek kanaviçe pike takımları hazırlanır. Kanaviçe ye uygun şık bir dantel örnekleri ile pike tamamlanarak hazırlanır. Pike modelleri için anlatımlı birçok dantelin yapılışını sizlerle paylaştık. Gerek videolu tariflerle, gerek resimli ayrıntılı tariflerle. Beğendiğiniz desenleri çeyizleriniz için, pikeleriniz için yapabilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda sizlere +50 farklı pike örnekleri ve dantel pike modelleri paylaşmıştık. Çok beğenilmişti galeride bulunan modeller. Satıp yapıp yapmadığımız da çok soruldu. Ama pike ve dantel satışımız yoktur. Bugün galeri olarak dantel örnekleri hazırladık. Çoğu modelin yapılışı şema olarak mevcut. Trabzan ve zincirden oluşuyor pike dantel örnekleri. Biraz dantel bilenler, daha önce örgü örmüş arkadaşlar kolaylıkla şemaları uygulayacaktır. Bazı modellerde sadece örnek amaçlı. Nasıl renkte bir kumaş kullanabilirsiniz. Danteli nasıl yerleştirebilirsiniz örnekler mevcut. Pembeler, mint yeşilleri , morlar , sarılar, kahveler… Her biri o kadar güzel ki. Benimde bir pikem var. Her çeyizde olduğu gibi. Mor renkli güllü bir kanaviçe deseninden. Çok severek kullanıyorum. El emeği göz nuru ürünleri çok seviyorum. Özellikle el işi ile yapılmış eski modellere. Eski modelleri , kanaviçeleri, dantelleri biraz günümüze uyarlayarak kullanıyoruz.

Pike Dantel Örnekleri Resimli

Galeride 100 den fazla pike dantel örnekleri var. Kimi dantelin yapılışı hemen altında bir şema ile gösterilmiş. Çok ağır , geniş danteller de var. Biraz daha ince desenlerle hazırlanmış modellerde. Şimdi bu modelleri inceleyelim.

Modeller bize ait değildir. Pike satışımız ve dantel satışımız yoktur. İlgilenen arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşım yapıyoruz. Hepsi netten alıntı örneklerdir.

Kaynak : https://www.pinterest.de/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler