Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Lavanta Kesesi

Lavanta kesesi modellerinde bugün örgü lavanta kesesi tarifi var. Örgü lavanta kesesinden 2 farklı modelin yapılışını hazırladık. Beğendiğiniz modeli örebilirsiniz. Örgü nikah şekeri kesesi olarak da kullanabileceğiniz bir model. İçine kokulu sabunlar koyup dekor olarak kullanabilirsiniz. İçine kokulu taş yerleştirerek yine dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Örgü lavanta kesesi yapımı için 2 farklı model kullanıyoruz. Biri düz sevdiğimiz dantellerden biri de boncuklu bir model. Lavanta kesesi örmek yerine farklı şekilde çalışmalar da yapabilirsiniz. Lavanta kesesi yapılışı için çuval bezleri, danteller, keçeler kullanabilirsiniz. Etaminden, kanaviçeden lavanta kesesi kanaviçe etamin şablonlarını kullanarak harika çalışmalar yapabilirsiniz. Lavanta desenli lavanta keseleri işleyebilirsiniz. Şimdi örgü lavanta kesesi detaylarına geçelim.

Dantel Kese Yapımı

İncili, kalpli, kelebekli keseler örebilirsiniz. Sizlere 2 farklı örneğin yapılışını hazırladık. Örgü lavanta kesesi için istediğiniz renk dantel iplerini, merserize ipleri kullanabilirsiniz. Renkli keselerde çok güzel olacaktır. Hediyelik fikirler olarak da dağıtabilirsiniz. Bebek hediyeleri olarak, nikah şekeri olarak sevdiklerinize dağıtmak için çok güzel modeller.

Örgü Lavanta Kesesi

Örgü Lavanta Kesesi 1

Modellerimiz çok güzel görünüyor değil mi. İki farlı çok güzel örneklerin yapılışı. Çiçekli ve incili. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok güzel projeler. Sevdiklerinize ziyarete giderken yanınızda ördüğünüz lavanta kesesi modellerini hediye olarak götürebilirsiniz. Örgü lavanta kesesi örneklerinin detaylarını inceliyoruz. Sizde kendi ev dekorasyonunuzda kullanmak için, sevdiklerinize hediye etmek için, özel günlerinizde hediye olarak dağıtmak için keseler örebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Örgü Lavanta Kesesi”
 1. Gurbuz serya dedi ki:

  Iyi aksamlar bir kactane yaparmisiniz diye soracaktim eger yapmak isterseniz ben size siparis vermek isterdim kabul ederseniz bide fiyat olarak ne kadar tsk ederim simdiden.ben belcikadan yaziyorum

 2. Gurbuz serya dedi ki:

  Iyi aksamlar bir kactane yaparmisiniz diye soracaktim eger yapmak isterseniz ben size siparis vermek isterdim kabul ederseniz bide fiyat olarak ne kadar tsk ederim simdiden.ben belcikadan yaziyorum.
  keselerden olacak

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Maalesef sipariş almıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler