Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı Yapımı Kolay

Kolay ve zarif bir model ile devam ediyoruz. Havlu kenarı yapımı kolay çok şık. Birçok renkle örebilirsiniz. Havlu kenarı modellerinde çok güzel örneklerin yapılışlarını hazırladık. Kimi ayrıntılı resimli anlatımlı kimi şemalı anlatımlı kimi videolu anlatımlı olarak. Beğendiğiniz modelleri çeyizleriniz için günlük kullanımlar için örebilirsiniz. Dantel modelleri eskiden bugüne kadar gelen örmekten vazgeçemediğimiz örgülerden. Çeyizlik havlu kenarı yapımı için en beğendiğimiz örnekleri hiç görülmemiş modelleri öreriz. Göbekli havlu kenarı modelleri seçeriz en güzellerini öreriz. Beğendiğiniz modelleri pike dantel modelleri olarak da örebilirsiniz. Deniz kabuğu havlu kenarı yapımı anlatımlı model çok hoş, çok şık. Dantel havlu kenar olarak, pike olarak örebilirsiniz.

Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı

İnce pamuklu iplerle, dantel ipleri ile örülmüş halka halka örülmüş bir örnek. Çok zarif duruyor. Çarşaf kenarına da yapabilirsiniz. Videoda ayrıntıları ile anlatılmakta. Yeni bir model değil. Eski bir model. Beyaz iple örülmüş halinden bende de var. Çok güzel duruyor. Mutlaka sizde bir yerlerde görmüşsünüzdür. Kanaviçe etamin örneklerini değerlendirirken dantel, fisto kullanabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız havlu kenarı yapımı kolay modeli kanaviçeleri değerlendirirken yaptığınız çalışmalarda kullanabilirsiniz.

Havlu Kenarı Yapımı Kolay

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Havlu kenarı yapımı çok severek öreceğiniz modellerden olacak. Dantel havlu kenarı modelleri ve yapılışı için videoyu izlemeniz yeterli. Yabancı örgü modellerinden. Benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgünün dili hep aynı. Severek öreceğimiz modelin yapılışına geçelim. Bol hobili huzurlu günler dilerim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler