Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Göbekli Havlu Kenarı Modelleri

Dantel modelleri havlu kenarı örnekleri ile devam ediyoruz. Sırada çeyizleriniz için hazırlayacağınız göbekli havlu kenarı modelleri var. Beğendiğiniz modelleri göbekli havlu kenarı modellerini örebilirsiniz. Hatta 2 tane video hazırladık. Havlu kenarı üzerinde kullanabilirsiniz. Göbekli havlu kenarı modellerini dantellerden, iğne oyaları ile mekik oyaları ile yapabilirsiniz. Daha önce tığ işi mutfak havlusu örnekleri paylaşmıştık. Orada da göbekli havlu kenarı örnekleri bulabilirsiniz. Mutfak havlu modelleri içinde göbekli örnekleri kullanabilirsiniz. En güzel havlu kenarı modelleri sizlerin ellerinden çıkan modeller olacak. 50 den fazla örnek hazırladık. Yapılışı maalesef yok. Ama 2 güzel video var. Yeni göbekli havlu kenarı modelleri olarak yapabilirsiniz. Kalpli göbekli havlu kenarından galeri hazırlamıştık. İçinde harika örnekler var. Yine içinde yapılışını anlatan videolar var. Havlu kenarı modelleri resimli olarak hazırladığımız galeriyi de inceleyebilirsiniz. Yine içinde göbekli havlu kenarı modelleri var. Beğendiklerinizi sizde çeyizleriniz için örebilirsiniz.

Yeni Göbekli Havlu Kenarı Modelleri

Tığ işi örneklerden, dantel modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık. Galeri içinde göbekli havlu kenarı modelleri var. Renkli ipler, simli iplerle örülen birçok örnek var. Kelebekli modeller, çiçekli modeller, sepetli modeller var. Havluların köşeye uygulandığı, orta kısma uygulandığı örnekler var. Göbek kısımlarında kullanılan örnek ile havlulun uç kısmında kullanılan dantel modeli birbiri ile uyumlu oluyor. Örgü çiçek modelleri ile göbek kısmını süsleyebilir uç kısmına çiçekli örnekleri örebilirsiniz.

50 den fazla göbekli havlu kenarı modelleri var. Yapılışı yok galeride bulunan modellerin. En altta sizlere 2 video hazırladık. Çok güzel yeni modeller. Önce galerimizi inceleyeceğiz. 50 den fazla birbirinden güzel dantel modellerinden oluşan göbekli havlu kenarı modellerini inceleyelim.

Galerimizi inceledik. Şimdi 2 güzel modelin yapılışını videodan izliyoruz. Sepetleri örgü runner modelleri, örgü süslemeler gibi birçok yerde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
One thought on “Göbekli Havlu Kenarı Modelleri”
  1. OLIVA ,MARIA DEL CARMENCARMEN OLIVA dedi ki:

    PRECIOSO NO HAY PALABRAS PARA CALIFICAR ESTO GRACIAS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler