Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları

Dantel örneklerinden sırada kalpli göbekli havlu kenarları ve güzel modellerin videolu yapılışı var. Göbekli havlu kenarı modelleri genelde çeyizlik olarak hazırlanıyor. Damat bohçalarına koyuluyor. Yeni göbekli havlu kenarı modellerini sizde damat bohçalarına, gelin bohçalarına yapabilirsiniz. Yuvarlak dantel modellerinden havlulara göbek yapabilirsiniz. Motifli örgüleri birleştirerek kalp şekli diğer şekilleri vererek göbekler oluşturabilirsiniz. Badem örneğinden göbekler yapabilirsiniz. Yine havluların kenarına göbek ile uyumlu kenar oyası modelleri yapabilirisiniz. Hem anlatımlı havlu kenarı modelleri resimli örnekler hem de videolu anlatımlar var. Kolay ve güzel havlu kenarı örneklerini çeyiz veya günlük kullanım için yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri, mekik oyası modelleri ile de çok güzel havlu kenarları yapıyoruz. Ama en çok yapılan sanırım tığ oyası havlu kenarı örnekleri. Kalpli göbekli havlu kenarları örneklerine geçelim. Hem resimli modelleri hem de videolu anlatımları izleyelim.

Göbekli Havlu Kenarı Örnekleri

En güzel göbekli havlu modelleri sizin ellerinizden çıkanlar. Sizlere fikir verecek şahane kalpli göbekli havlu kenarları hazırladık. Ve bu modellerden birkaçının yapılışını da videolu olarak hazırladık. Havlu kenarlarını simli iplerle örebilirsiniz. İncilerle süsleyebilirsiniz. Önce sizlere modelleri göstermek istiyorum. Pamuklu dantel ipleri ile örülmüş, renkli dantel ipleri ile örülmüş çok güzel havlu kenarları.

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 1

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 2

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 3

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 4

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 5

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 6

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 7

Kalpli Göbekli Havlu Kenarları 8

Şimdi havlulun kenarında kullanabileceğiniz veya 2 motifi yan yana havlu üzerine ekleyebileceğiniz kalpli havlu kenarı yapılışını izleyelim.

Sırada yukarıda da gördüğünüz havlunun üzerine yapabileceğiniz kalpli göbekli havlu kenarının göbek kısmının yapılışını izleyelim.

Motifler birleştirilerek kalp şekli verilmiş ve güzel bir göbek haline çevrilmiş. Hadi yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler