Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Büyük Motif Dantel Yapımı

Motifli dantel örnekleri yeni model yapılışı hazırladık. Dantel runner modelleri, örgü amerikan servis olarak örüp kullanabileceğiniz harika bir örnek. Dantel örneklerinin yapılışı videolu olarak hazırladık. Şemasını videonun başında bulabilirsiniz. Model yabancı örgü modellerinden. Eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben ellerini takip ederek örüyorum. Videoyu durdurarak ilerliyorum. Not alıyorum sonrasında örüyorum. Bazen erkan görüntüsü alarak resimden, modelden, bitmiş örnekten modeli çıkartıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz. Dantel yapılışı anlatımlı model çok zarif. Çeyizlik dantel örnekleri olarak da örülebilir. Ayçiçeği popcorn yatak örtüsü yapılışı şahane bir örnek. Yeni dantel modellerinden. Yuvarlak büyük motif dantel yapımı için hazırsanız anlatıma geçelim.

Yuvarlak Dantel Yapımı

Yuvarlak dantel örneği çok severek öreceğiniz örneklerden. Tur tur örüyoruz. Tek renk iplerle, ebruli iplerle örebiliriz danteli. Her iki ip seçeneği ile de örülmüş örneği göreceğiz. Klasik dantel ipleri ile örüldüğünde harika olmuş. Modası hiç geçmeyecek evlerimizi süsleyecek muhteşem bir örnek.

Yuvarlak Büyük Dantel Yapımı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Göbeğinde yapraklar dışında çiçekler olan örnek. Benzer bir modelle şal örmüştük. Yaprakla çiçek kısmından. Hatırladınız mı? Şalı örmek isterseniz yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Anlatımın yabancı olması sizleri korkutmasın. Örgü biliyorsak ellerini takip ederek rahatlıkla örebiliriz. Dantelimizin nasıl durduğunu gördük. Şimdi ebruli iple nasıl durduğuna bakalım.

Yuvarlak Büyük Motif Dantel Yapımı

İki şekilde de çok güzel. Ama ben klasik dantel ipi ile yapılan modeli çok beğendim. Sizler hangisini beğendiniz. Gelelim şimdi yuvarlak büyük motif dantel yapımı anlatımına. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler