Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Halkalı Havlu Kenarı Anlatımlı

Dantel örneklerinden çok şık bir havlu kenarı modelleri tarifi hazırladık. Halkalı havlu kenarı örnekleri anlatımlı modeli çeyizlik olarak hazırlayabilirsiniz. Halkalı havlu kenarı anlatımlı modeli istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Yuvarlak halkalardan iki renkli çok güzel bir örnek olarak yapıyoruz. Küçük halkalar kullandığınızda boyutlar değişecek ve tığ oyası modelleri olarak yapabileceksiniz. Yazmalarda da çok güzel durur. Çeyiz için iğne oyaları veya tığ oyalarından çok güzel havlu kenarları örüyoruz. En güzel modelleri buluyoruz. Kızlarımız için oğullarımız için torunlarımız için çeyizlerine örüyoruz. Birazdan paylaşacağımız halkalı havlu kenarı anlatımlı model çeyiz için örülebilecek zarif bir örnek. Yeni nazar boncuklu havlu kenarı örneği de çok güzel. Çeyizler için nazar boncuklu havlu kenarları modelleri arıyorsanız damla motifli örneği örebilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarı Anlatımlı

İki renkle örülmüş örneğini göreceğiz. Çok güzel bir model olmuş. Simli iplerle de çok güzel duracak bir oya. Naylon iplerle örüldüğünde ve 1 kere ütülendiğinde tekrar ütü istemeyen, bozulmayan bir model. Sizde havluların üzerinde bulunan desenlerde bulunan renklere uygun iplerle oyaları yapabilirsiniz. Düz havlular seçip üzerine kanaviçeler işleyebilir kenarına halkalı havlu kenarı anlatımlı modeli yapabilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı 1

Örnekte önce küçük motifleri yapıyoruz. Daha sonra 7 motiften bir çiçek yapıyoruz. Bu büyük motifleri birbirine ekliyoruz. Üzerine kenar oyasını gidip bitiriyoruz.

Halkalı Havlu Kenarı Anlatımlı

Oya bittiğinde çok güzel görünüyor. Şimdi halkalı havlu kenarı anlatımlı modelin detaylı yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler