Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay ve Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

Sırada kolay ve güzel havlu kenarı örnekleri var. Dantel örnekleri ile hazırlanmış en güzel modeller. Dantel örnekleri ile yapılmış büyük, küçük, banyo havlularına örülmüş kenar oyası modelleri. Renkli iplerle örülmüş havlu kenarlarını çok beğeneceksiniz. Havlu kenarı modellerinden sizlere yeni modellerin yapılışından zaman zaman bahsediyoruz. Yapılışı olan modeller veya çalışmalarımızda fikir verecek modelleri hazırlıyoruz. Bugün bazı modellerin yapılışının olduğu bazılarının ise olmadığı güzel bir galeri hazırladık. Yeni dantel örneklerinden örgü çiçek modelleri, örgü gül modelleri ile yapılan modeller var. Örgü papatya ile yapılmış şahane bir havlu kenarı var. Çok beğeneceksiniz. Tam çeyizlik havlu kenarı modellerinden. Hiç modası geçmeyen nişan yüzüğü havlu kenarı örneklerini de örebilirsiniz. Yepyeni birazdan paylaşacağımız modelleri de. Zarif havlu kenarı örnekleri havlularınızı, çeyizlerinizi süsleyecek. Maviler, pembeler, yeşiller, kırmızılar tabi ki beyazlar ile örülmüş örnekler var . En güzel havlu kenarları modellerini incelemeye geçelim.

Güzel Havlu Kenarları Yeni

En güzel havlu kenarı örnekleri burada. İncilerle süslenmiş, takım olarak örülmüş modeller. Kolay güzel havlu kenarı örneklerini fikir edinerek sizde örebilirsiniz. Genç kızların, delikanlıların çeyizlerinde en güzel havlu kenarları, hiç görülmemiş örnekler yapılır. Hala kullanılıyormu demeyin. Evet kullanılıyor. Hem de severek. Ben çok seviyorum el emeği göz nuru ürünleri. Hele birde annemin elinden çıktıysa.

Evet sırada kolay ve güzel havlu kenarı örnekleri var. Şemalı anlatımla hazır olan havlu kenarı modelleri var. Ve çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir videolu anlatımla havlu kenarı yapılışı var. Önce galeriyi inceleyelim. Sonrasında videoyu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler