Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Supla Modelleri

Dantel suplalar hayatımızda yer almaya başladı. Model arayan arkadaşlar için çok güzel supla modelleri hazırladık. Supla nedir diye soracak olursanız tabak altı demektir. Fransızcadan dilimize girmiştir. Yemek yediğimiz tamakların en alt kısımına konur ve daha çok dekor amaçlı kullanılır. Masa düzenine renk katar. Yemek tabaklarından farklı renkte olur genelde. Sunum yaparken kullanabilirsiniz. Son günlerde de tığ işi supla modelleri çok revaçta. Sıkça model soran takipçilerimiz var. Bizde sizler için resme bakarak yapabileceğiniz güzel modeller araştırıp bulup yayınlayalım istedik.

Çeyizinizde bulunan , etrafınızda gördüğünüz yuvarlak dantelleri supla olarak kullanabilirsiniz. Boyları yeterli olmayanları tur tekrarı yaparak uzatabilirsiniz. Supla hangi iple örülür diye soruyorsanız her türlü ip ile örebilirsiniz. Dantel ipleri ile, pamuklu ipliklerle, hasır iple, lif ipleri ile. Evde kalan ipleri değerlendirerek renk renk suplalar yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere hasır supla yapımı , keçeden supla yapımını göstermiştik. Yine çok pratik olarak yapacağınız sıcak silikondan supla yapımını unutmayalım. Evde hemen çok kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Supla ebatları 35 cm çapında oluyor. En az bu ebatlarda olacak şeklide örgü supla yapılışını ayarlayabilirsiniz. Modeller arasında bilindik örnekleri de görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir motifi birleştirerek kare supla yapabilirsiniz.

Şimdiden iyi seyirler diliyorum. Birbirinden güzel örgü supla örnekleri karşınızda.

Örgü Supla Modelleri

Kaynak : https://www.etsy.com/search?q=crocheted+place+mat&page=1

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Supla Modelleri”
  1. yuvarlak bağcık dedi ki:

    Tasarımları dökme olarak almak istiyorum. ben hindistanlıyım. Yaptığınız çeşitli tasarımcı bağcıklar için lütfen bana bir fiyat teklifi verebilir misiniz? Çok hoşunuza gidecek. Teşekkürler. Ajay jain, Jaipur, Hindistan.

    1. Melek dedi ki:

      आपकी रुचि के लिए बहुत धन्यवाद . हम बेचते नहीं हैं

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler